Liu Jo

Liu Jo Matelassé Női Pochette Levehető Pánttal

Liu Jo Matelassé Női Pochette Levehető Pánttal

Normál ár £93.72 GBP
Akciós ár £93.72 GBP Normál ár £161.80 GBP
Akció Elfogyott
Adók benne vannak. Szállítás a pénztárnál kerül kiszámításra.

Nincs készleten

  • Spedizione in 48 / 72 ore
  • Reso Facile
  • Ulteriore sconto fino al 20%
  • Servizio Clienti
  • Pagamento Sicuro

Elegáns, kompakt és kifinomult dizájnnal rendelkező Liu Jo clutch, fekete matelassé kidolgozással, tökéletes kiegészítője a nappali és esti megjelenésednek. A "Liu Jo Better" kollekció része, amely tudatosabb és fenntarthatóbb választásokat népszerűsít.

Arany lánccal ellátott leválasztható vállpánttal rendelkezik, így vállon is viselhető vagy clutch-ként is használható. A fém logó, a logózott charm és a cipzáras elülső zseb glamúros érintést ad a dizájnhoz.

Termék részletei:

  • Női clutch PU steppelt anyagból

  • Fekete matelassé kidolgozás

  • Leválasztható láncos vállpánt

  • Liu Jo fém logó elöl

  • Cipzáras elülső zseb

  • Dekoratív logózott charm

  • Fő cipzáras záródás

  • A "Liu Jo Better" kollekció terméke

  • Clutch-ként is használható

Összetétel:

  • Fő anyag: 100% Poliészter

  • Bélés: 100% Poliészter

  • Bevonat: 100% Poliuretán gyanta

Méretek:
23 x 15 x 10 cm (Sz x M x Mé)

Termékápolás:
Nedves ruhával tisztítsd. Ne mosd vízben vagy vegytisztítással. Ne vasald és ne használd szárítógépet.

Pagamenti accettati

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa
Teljes részletek megtekintése
Teljes részletek megtekintése
Kosár
Változat Változat összesen Mennyiség Ár Változat összesen
Pochette Donna Liu Jo Matelassé con Tracolla Rimovibile Borse nero - foto prodotto
FeketeSYNC2FASHION-2365112
FeketeSYNC2FASHION-2365112
Akciós ár
£93.72 GBP/db
Normál ár
£161.80 GBP
£0.00 GBP
Elfogyott
Akciós ár
£93.72 GBP/db
Normál ár
£161.80 GBP
£0.00 GBP
Pochette Donna Liu Jo Matelassé con Tracolla Rimovibile Borse bianco - vista 4
FehérSYNC2FASHION-2364873
FehérSYNC2FASHION-2364873
Akciós ár
£93.72 GBP/db
Normál ár
£161.80 GBP
£0.00 GBP
Elfogyott
Akciós ár
£93.72 GBP/db
Normál ár
£161.80 GBP
£0.00 GBP

Kosár megtekintése
0

Összes termék

£0.00 GBP

Termék részösszege

Tartalmazza az adókat. A kedvezményeket és a szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.
Kosár megtekintése

Sconti automatici sul carrello

  • Sconto del 5%

    Spendi almeno 59€ e ottieni uno sconto del 5%

  • Sconto del 10%

    Spendi almeno 99€ e ottieni uno sconto del 10%

  • Sconto del 15%

    Spendi almeno 149€ e ottieni uno sconto del 15%

  • Sconto del 20%

    Spendi almeno 199€ e ottieni uno sconto del 20%